Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проведуть тренінги з допомоги неповнолітнім та молоді, які звільняються з місць позбавлення волі

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Європейська інтеграція” проведе низку тренінгів в рамках проєкту “Організація курсів професійної підготовки в спеціальних закладах для сприяння працевлаштуванню неповнолітніх та молоді, які звільняються з місць позбавлення волі”.

Для засуджених неповнолітніх та молодих людей, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною.

З’являються такі труднощі, як: побутова невлаштованість, відсутність житла, значні складнощі у працевлаштуванні та ін. Проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів, йдеться на сайті Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Тому мета проекту — розробка та впровадження програми щодо започаткування професійно-навчальних курсів, підвищення кваліфікації в спеціальних виховних установах з метою реінтеграції та працевлаштування для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом. За підсумками реалізації проекту 30 молодих осіб буде працевлаштовано та залучено після звільнення на підприємства.

Тренінговий курс реалізовуватимуть у державній установі “Кременчуцька виправна колонія (№69)” Полтавської області у чотири етапи:
з 31 серпня по 4 вересня 2020 року;
з 21 вересня по 25 вересня 2020 року;
з 5 жовтня по 9 жовтня 2020 року;
з 19 жовтня по 23 жовтня 2020 року.

 

поширити новину: