Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція впроваджує програму “Безпечний 2020/2021 навчальний рік”

На Полтавщині у вересні новий навчальний рік розпочнеться у 661-му дитячому закладі освіти. Задля створення безпечних умов для школярів, студентів, вчителів та батьків, із нового навчального року поліцейські ювенальної превенції запроваджують низку превентивних заходів під умовною назвою “Безпечний 2020/2021 навчальний рік”.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

До початку Дня знань поліцейські обстежили прилеглі території біля шкіл та дитячих садочків, які знаходяться неподалік автомобільних доріг та вулиць з інтенсивним рухом. Наголосили водіям про необхідність суворо дотримуватися правил дорожнього руху та порадили їм поблизу дитячих навчально-виховних закладів освіти зменшувати швидкість і проявляти особливу уважність у русі при потраплянні в поле зору дітей.

Працівники ювенальної превенції також зустрілися з адміністраціями освітніх закладів та обговорили питання щодо дотримання дітьми, вчителями та обслуговуючим персоналом карантинних обмежень. Вивчили стан забезпечення дитячих закладів засобами індивідуального захисту, антисептиками тощо та провели роз’яснювальну роботу із працівниками торгівельних закладів, що розміщені поблизу шкіл, для недопущення випадків продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

“Контроль за дотриманням безпечного перебування дітей у навчальних закладах освіти ми здійснюватимемо на постійній основі. Закликаємо батьків, вчителів та всіх дорослих до тісної взаємодії й співпраці у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних із безпекою наших дітей. Бажаємо всім міцного здоров’я та успішного навчального року”, – зазначила старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Сона Нагієва.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus