Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція склала понад 170 адмінпротоколів за порушення водіями вантажівок температурних обмежень 

З початку літа поліція склала 177 адміністративних матеріалів за ст. 132 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами. 

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

Близько 40 екіпажів секторів реагування патрульної поліції області стежили за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів сезонних обмежень, пов’язаних з температурним режимом. Щодня до місць відстою вантажівок поліція спрямовувала в середньому близько 150 автомобілів. 

Превентивні заходи здійснюються відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27.06.2007 №879 для запобігання утворенню деформацій і руйнувань дорожнього покриття автошляхів у спекотну погоду.

“Мобільні групи поліції контролюють, аби водії великогабаритних транспортних засобів масою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн дотримувалися заборони на рух автомобільними дорогами загального користування державного значення за температури повітря вище 28ºС», – розповів т.в.о. начальника поліції Полтавщини Андрій Гарастюк.

На жаль, не всі водії з відповідальністю поставилися до загальнообов’язкових вимог, покликаних усунути навантаження на дорожнє покриття при підвищеній температурі. 

За ігнорування сезонних обмежень суд може призначити штраф як водієві, так і посадовим особам, відповідальним за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, а також суб’єктам господарської діяльності.

Фото: ГУ НП у Полтавській області

поширити новину: