Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили бази для стоянки маломірних суден

У Кременчуці та Горішніх Плавнях працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації  Полтавської ОДА з представниками водної поліції Кременчуцького відділу поліції провели профілактичні заходи серед власників баз для стоянки маломірних (малих) суден.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

В Управлінні розробили інформаційні таблички щодо дотримання Правил користування водними об’єктами для плавання на МС у Полтавській області. Таблички містить інформацію щодо дозволених місць сплавів МС, обов’язків судноводіїв МС та власників баз для ї х стоянки, а також відповідальність за порушення Правил користування МС.

Працівники Управління розмістили на базах для стоянки МС інформаційні таблички з Правилами користування водними об’єктами для плавання на МС  у Полтавській області та спільно з водною поліцією нагадали власникам баз для стоянки МС основні їх обов’язки, зокрема:

– забезпечити в установленому порядку реєстрацію бази для стоянки МС;

– пред’являти базу для стоянки МС в установленому порядку для огляду;

– організувати на базі для стоянки МС збереження і облік МС;

– доводити до судноводіїв МС телефон чергового бази для стоянки МС, територіального підрозділу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

Нагадуємо власникам МС, що рух МС дозволено:

  • Кременчуцьке та Кам’янське водосховище;
  • Ворсклянська затока в межах с. Кишеньки та с. Орлик (Кобеляцький район);
  • в межах гирла річки Сула до с. Погребняки (Семенівський район).

На всіх інших середніх і малих річках, озерах, ставках, водосховищах на території Полтавської області рух маломірних суден із механічною тягою заборонено.

Також провели нараду щодо розвитку річкового транспорту області. Під час зустрічі з представниками ПрАТ «Кременчуцький річковий порт» обговорили проблемні питання та перспективи розвитку галузі.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: