Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині надзвичайники та лісники пройшли навчання з ліквідації пожежі в лісі

Сьогодні, 12 серпня, на території Чалівського лісництва, поблизу села Копили Полтавського району, пройшли спільні навчання під час виникнення лісових пожеж та пожеж в екосистемах.

Участь взяли пожежно-рятувальні підрозділи, мобільна оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області, відомча пожежна охорона, представники та лісничі ДП «Полтавського лісового господарства», повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Згідно тактичного задуму, від лісника надійшло повідомлення про пожежу в лісовому масиві на території Чалівського лісництва поблизу села Копили. До місця події оперативно прибувають  автомобіль оснащений лісопожежним модулем, пожежний трактор та пожежний автомобіль лісгоспу, а також чергові сили пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. Проводиться розгортання штабу пожежогасіння, який забезпечує організацію та управління оперативними діями.

Рятувальники разом з іншими учасниками навчань проводять заходи для швидкої ліквідації умовної пожежі. Завдяки злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів та відомчої пожежної охорони  умовну пожежу загасили.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко наголосив на важливості подібних тренувань, які дають реальну можливість оцінити готовність до протидії масштабним пожежам у лісових масивах.

 «На жаль, люди не завжди дотримуються елементарних правил пожежної безпеки. Зростає ймовірність виникнення пожеж у екосистемах, зокрема і лісових масивах. Дані навчання дають можливість відпрацювати координацію та взаємодію служб, які залучаються для гасіння пожеж. Вдосконалення навиків забезпечить оперативну ліквідацію реальної пожежі, що дасть змогу мінімізувати наслідки надзвичайної ситуації», – зазначив Олександр Лисенко.

Фото: ДСНС

поширити новину: