Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині безробітним пропонують безкоштовно навчатися на платформі Coursera

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Безробітна Решетилівської філії Полтавського ОЦЗ Вікторія Піхуля скористалась цією можливістю. Профконсультант Юлія Джос служби зайнятості запропонувала дівчині пройти навчання на міжнародній платформі Coursera. Вікторія зацікавилась пропозицією, обрала курси та отримала безкоштовний доступ для проходження курсів. Успішно закінчила навчання за курсами та отримала 3 сертифікати міжнародні зразка. Але на цьому дівчина не зупинилась та обрала ще інші.

«Я завжди любила навчатися чомусь новому і корисному, тому з радістю сприйняла можливість навчання на платформі Coursera», – прокоментувала Вікторія.

Полтавцям, які втратили роботу через пандемію, у службі зайнятості радять скористатися шансом та зареєструватися до 30 вересня на онлайн-курсі за напрямком, який цікавить.

 

поширити новину: