Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 60 дітей-сиріт вже отримали житло

Грошову компенсацію для придбання житла отримали 69 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на 1 серпня для 60 – вже придбали житло. Ще дев’ять дітей знаходяться під соціальним супроводом центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  щодо пошуку житла та його придбання.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування – пріоритетне завдання  держави на сьогодні», – наголосила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Утвореними місцевими комісіями з питань формування пропозицій щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа було визначено перелік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та забезпечено збір документів для можливості оперативного перерахування коштів на спеціальні рахунки дітей, які в порядку черговості мали право на придбання житла або призначення грошової компенсації.

Після надходження в область коштів субвенції державного бюджету, яка на 2019 рік склала 23 млн. 572 тис 700 грн. обласною комісією з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування оперативно, пропорційно до потреби, розподілено кошти субвенції між 59 адміністративно-територіальними одиницями області, відповідно до поданих місцевими комісіями пропозицій.

Важливим аспектом  нового порядку є право самої дитини самостійно обирати собі житло.

Фото: ілюстративне

поширити новину: