Ви тут:
Спорт Суспільство 

На межі вильоту: Хемілтон ледве переміг на Гран Прі Великої Британії

У чинного чемпіона “Формули-1” за два кола до фінішу виникли несподівані проблеми з колесом.

Як повідомляє f1-ukraine, ще до старту стало відомо, що на двигуні боліда Ніко Хюлькенберга виникли проблеми й він не працював належним чином. Через це команда вирішила повернути машину в бокси, а Халк був змушений дивитися гонку глядачем.

На старті Хемілтон спокійно пішов у відрив, а за Боттасом відбулась невелика боротьба за третє місце між Ферстаппеном та Леклером. У перших поворотах Шарль вийшов вперед, але потім Макс його випередив.
Наприкінці першого кола Магнуссен погано вийшов з останнього повороту й його болід підчепив Албон, чим відправив машину Haas у відбійник. Після чого з’явилась перша машина безпеки. Пізніше гонщику RBR дали 5-секундний штраф.


Сефеті-кар пробув на треку до 6 кола й гонщики відновили гонку без суттєвих проблем та зміни позицій.

Читайте також: “Формула-1”: скасували американські етапи, але додали європейські

До 12-го кола гонка тривала без суттєвих змін: гонщики Mercedes потрохи збільшували перевагу, а розриви між іншими теж зростали. Але аварія Квята змусила автомобіль безпеки знову виїхати на трек.


Рестарт відбувся на 18 колі й знову не приніс суттєвих змін у пелетоні. Лише Ландо Норріс після боротьби у кількох поворотах зміг пройти Ріккардо.

Останні кола стали просто неймовірні з точки зору «вау-ефекту». Спочатку за два кола до фінішу на боліді Боттаса не витримує ліве переднє колесо й він ледь дотягує до боксів та виїжджає за межею топ-10.


Потім у Сайнса за коло до фінішу аналогічно розривається колесо, а на фінішному колі у Хемілтона теж відбувається аналогічне пошкодження комплекту Hard.

Попри падіння швидкості Льюїсу все ж вдається дотягнути до фінішу, хоча за ним вже їхав Ферстаппен, який завітав на піт-стоп та отримав свіжий комплект. Третім на подіумі став Леклер.

поширити новину: