Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На маршрути Полтави незабаром вийдуть 10 нових тролейбусів

Перша десятка нового пасажирського транспорту прибула до обласного центру Полтавщини.

Це перша партія поставок з 40 запланованих нових тролейбусів “Богдан”, які раніше були придбані на кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Відповідний договір між міською радою Полтави та ЄБРР був укладений ще влітку минулого року.

“Головні переваги перед іншими тролейбусами, які ми отримували, починаючи з 2011 року, полягає у зовсім іншій електронній начинці, характеристиках тягодвигуна. Також покращений технічний стан підвіски та пасажирських сидінь”, – розповів головний інженер КП “Полтаваелектроавтотранс” Микола Древаль.

Після останніх приготувань та реєстрації новий транспорт має вийти на маршрути Полтави орієнтовно у кінці серпня — на початку вересня.

Читайте також: У Кременчуці проходять обкатку тролейбуси на автономному ходу

“Новий транспорт вийде на затверджені раніше полтавські маршрути. У першу чергу будемо насичувати ними кільцевий напрямок для того, щоб збільшити кількість перевезення пасажирів на найпопулярнішому маршруті. Також будуть додавати транспорт на маршрути у віддалені райони Полтави. Нові “Богдани” будуть частково заміняти тролейбуси ЮМЗ, які вже морально застаріли”, – розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Перейти до вмісту