Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На конкурс подали 12 проєктів громадських організацій Полтавщини

У Полтавській ОДА відбулося перше засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій та проведення моніторингу виконання програм інститутів громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка з обласного бюджету в 2021 році.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко розповіла, що досвід реалізації проєктів громадських організацій маємо з 2012 року. За цей час було впроваджено 51 ініціативу на загальну суму 1 мільйон 756 тисяч гривень, повідомили у Полтавській ОДА.

«Наразі розроблений проєкт Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021-2023 роки, яку планується прийняти на сесії Полтавської обласної ради вже найближчим часом, – розповіла Вікторія Пилипенко. – Кількість коштів, спрямованих на реалізацію проєктів, визначається від кількості переможців конкурсу і ця цифра закладається у бюджет на початку нового року».

У 2021-му пріоритетними напрямками діяльності, на реалізацію яких мають бути направлені конкурсні пропозиції, визначено такі: вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування; інформування жителів області щодо здійснення реформ; створення інформаційного ресурсу/контенту, спрямованого на висвітлення суспільно-вагомих регіональних подій; допомога ЗСУ, сприяння у підтримці громадського порядку на території області, захист прав і свобод громадян.; проведення інформаційних кампаній, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни; підвищення рівня екологічної обізнаності та проведення заходів з охорони довкілля; інклюзивна освіта; популяризація культурної спадщини, народних традицій та духовності, національних культур народів, які населяють територію області,  підтримка актуальних тенденцій сучасного мистецтва; розвиток туристичної привабливості Полтавщини та інші.

Протягом липня-серпня Департаментом приймалися документи на конкурс. Усього надійшло 12 пропозицій. На першому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють їх за визначеними критеріями. Другий етап – відкритий захист конкурсних пропозицій та їхнє оцінювання – відбудеться на ІІ засіданні комісії 4 вересня.

Відповідно до прохідного балу (13) буде сформовано рейтинг конкурсних пропозицій та визначені переможці, які у наступному році отримають гроші на реалізацію задуманого.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: