Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мистецтво перемагати булінг: у Пирятині презентували проект

 Центрі громадського діалогу відбулась презентація проєкту „Мистецтво перемагати булінг: форум-театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України“.

Про це повідомили у Пирятинській ОТГ.

Представники Полтавської обласної молодіжної громадської організації “Твій світ” розповіли історію створення проєкту, як працює методика цього проєкту та які заходи плануються провести в Пирятинській міській об’єднаній територіальної громаді.

Проєкт спрямовано на запобігання проявів булінгу, шляхом упровадження інтерактивної методики форум-театру в учнівських колективах малих міст Полтавської, Київської та Чернігівської областей.

Читайте також: Лубенщина ділитиметься досвідом протидії булінгу з малими містами України

Разом з психологами шкільні лідери пройдуть навчання та здобудуть знання з прав людини, громадські навики та вміння, опанують та застосують навички з проєктного менеджменту, спланують та реалізують у шкільних колективах власні ініціативи з подолання булінгу. 

У цільових школах будуть створені служби шкільних омбудсменів  та застосовані принципи залучення до участі та комплексний підхід, де ключову роль відіграватимуть лідери учнівських колективів, психологічна служба та батьки.

Фото: Пирятинська ОТГ

поширити новину: