Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородців закликають поприбирати біля дворів, але не палити сміття

Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради звернулася до мешканців міста Миргорода щодо обов’язковості наведення порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ. Також містян закликають не палити сміття, обрізаних гілок з дерев, листя.

“Частина мешканців скидає його на купи та спалює. В процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями”, – йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Миргородської міськради.

В свою чергу інспекція з благоустрою постійно проводить роботу, спрямовану на виявлення осіб, які палять сміття, листя та інші відходи. Відповідно до «Правил благоустрою території міста Миргорода» на об’єктах благоустрою міста підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам – підприємцям, а також громадянам забороняється розпалювати багаття, спалювати опале листя, гілки, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях. За порушення «Правил благоустрою території міста Миргорода» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

“У разі виявлення вищевказаних порушень Правил благоустрою просимо звертатися в письмовому вигляді (з зазначення конкретної особи порушника, місця порушення, часу, та місця його проживання) до інспекції з благоустрою м. Миргорода за адресою: м. Миргород, вул. Я. Усика, 7, каб. 4, тел. (053555) 5-40-05. Просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев, скошену суху траву та бур’яни. Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю мешканців. Давайте будемо сумлінними громадянами”, – закликають в інспекції.

поширити новину: