Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Миргородська центральна лікарня отримала від благодійників апарати ШВЛ та спецодяг

У вівторок, 11 серпня, Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передали апарат штучної вентиляції легень медикам Миргородської центральної районної лікарні. Цей медзаклад опорний, тому приймає хворих на коронавірусну хворобу з сусідніх районів.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

«Один апарат ШВЛ може врятувати сотні життів, тому наявність такого обладнання надзвичайно важлива. А тим паче для Миргородської ЦРЛ – опорної лікарні, інфекційне відділення якої приймає хворих на COVID-19 із п’яти сусідніх районів. Хоч Полтавщина – одна з областей, де найменше підтверджених випадків, все одно готуємося до різних сценаріїв. Ми високо цінуємо підтримку від приватного сектору, волонтерів, тому я дуже вдячний за таку важливу допомогу», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко зауважила, що високовартісне обладнання будуть і надалі поставляти в лікарні, які цього потребують.

«Фонд тісно співпрацює з обласними державними адміністраціями й отримує об’єктивні дані про забезпеченість лікарень апаратами ШВЛ. Кожен має право на отримання якісної медичної допомоги, тому обладнання поставляється і буде поставлятися в медустанови, що потребують його особливо гостро», – зазначила Наталія Ємченко.

Медикам також передали спецодяг, пошитий за індивідуальними розмірами лікарів на спеціальне замовлення.

Загалом із початку пандемії коронавірусу представники різних сфер бізнесу та благодійники надали допомогу лікарням Полтавщини на понад 145 млн грн.

поширити новину: