Ви тут:
Суспільство Україна 

Музиканти SKAI та KOZAK SYSTEM долучились до збору коштів на оздоровлення поранених захисників

У Національному експоцентрі України відбувся благодійний концерт за участі гуртів SKAI та KOZAK SYSTEM. Захід, який організував благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine («Відродження захисників України») на чолі з його президенткою Іриною Ващук, був спрямований на збір коштів для утримання реабілітаційного центру Next Step Ukraine та лікування поранених українських військових у клініках США.

Про це повідомляє АрміяInform.

“Наш благодійний фонд вперше проводить в Україні фандрейзинг такого масштабу, — зазначила Ірина Ващук, звертаючись до присутніх на концерті. — І ми раді бачити всіх, хто відгукнувся на цей шляхетний захід. Тільки спільно з вами ми зможемо допомогти нашим пораненим захисникам відновити здоров’я. Усі кошти, зібрані на івенті, після покриття затрат ми спрямуємо на утримання реабілітаційного центру в Ірпіні Next Step Ukraine, а також на оплату медикаментів і медичних засобів для поранених, травмованих та онкохворих військових і ветеранів російсько-української війни”.

Ірина Ващук зазначила, що реабілітацію в ірпінському центрі Next Step Ukraine пройшли 45 ветеранів війни. Вона також представила присутнім ветеранів війни, які свого часу пройшли лікування, оперативні втручання і протезування в Сполучених Штатах Америки завдяки зібраним благодійним фондом коштам. Двічі був на протезуванні за океаном Дмитро Котов, який два роки тому на протезах підкорив Говерлу. Про спортивні досягнення Миколи Левкуна, який тричі лікувався в США завдяки Revived Soldiers Ukraine, переніс там 7 оперативних втручань, АрміяInform розповідала в травні цього року. Нагадаємо лишень, що майор Левкун активно займається бобслеєм.

Сьогодні фонд Ірини Ващук опікується важкохворим Олександром Прокопчуком із Хмельницької області й ветераном 17-ї танкової бригади Владиславом Озеровим.

Гурти SKAI та KOZAK SYSTEM невипадково були залучені до благодійного концерту. Їхні пісні добре знають у війську, зокрема й на передовій. Варто згадати, що SKAI неодноразово допомагав пораненим бійцям. Виступаючи в Нью-Йорку, музиканти виручені кошти доправили на допомогу пораненому бійцю Анатолію Горбенку. Після благодійного заходу в Детройті гурт допоміг Олександру Дарморосу, який втратив зір і ногу, захищаючи Україну.

Що стосується музикантів гурту KOZAK SYSTEM, то всім відомо, що саме вони записали гімн 10-ї гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, автором слів якого виступив командир батальйону цієї бригади Гліб Бабич. А відеокліп на пісню “Подай зброю” музиканти знімали в районі проведення бойових дій.

Не підвели своїх прихильників виконавці й цього разу.

“Допомагати нашим пораненим захисникам — для нас це велика честь, — сказав після концерту вокаліст гурту SKAI Олег Собчук. — Тому ми без вагань погодились відіграти на цьому благодійному концерті. Хай одужують наші воїни й будуть щасливі”.

Фото: АрміяInform

поширити новину: