Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

МОЗ позапланово перевірить лікарні щодо забезпечення ліками пацієнтів із COVID-19

Міністерство посилює контроль за виконанням наказу про інформацію щодо наявності ліків у закладах охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із COVID-19.

Про це на щоденному брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомили на Facebook-сторінці МОЗ.

“Під час робочих поїздок Україною я отримую тривожну інформацію про те, що лікарні, де отримують допомогу пацієнти з коронавірусною хворобою, не забезпечені лікарськими засобами, хоча на процес лікування таких пацієнтів НСЗУ було передбачено 15,6 млрд грн. Кожен пацієнт має отримувати необхідне лікування безкоштовно, на це виділені відповідні кошти”, – зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.

Максим Степанов наголосив, що пацієнтам із COVID-19 має проводитися терапія згідно з протоколом «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби», затвердженим наказом МОЗ. Наразі інформацію щодо забезпеченості лікарень, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із COVID-19, можна переглянути на офіційному інформаційному порталі КМУ.

Фото: МОЗ

Система Orphus