Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Моя Україно, ти матінка мила…”: у Полтаві відкрили виставку картин місцевої художниці

У виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка відкрили виставку  живопису художниці Єлизавети Діденко. Це перша персональна виставка 22-річної полтавки.

Про це повідомили в Управлінні культури Департаменту культури молоді та спорту Полтавської міськради.

“Ще у ранньому дитинстві дівчинка вражала художніми здібностями. Її малюночки і зараз дбайливо зберігаються у рідних та знайомих. Батьки, розуміючи важливість професійного естетичного виховання, сприяли навчанню Лізи в Малій академії мистецтв імені Р.Кириченко. Навчання в Малій академії мистецтв було успішно завершено (із відзнакою)”, – йдеться у повідомленні.

Під час навчання у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Єлизавета брала уроки у знаного майстра Євгена Пілюгіна із Решетилівки. 

Художниця в своїй творчості віддає перевагу імпресіонізму, а також, без сумніву, тяжіє до традицій народного мистецтва. Використання яскравих фарб сприяє насиченості, глибині, барвистості полотен.

На виставці «Моя Україно, ти матінка мила…» художниця презентувала 18 робіт, на яких зображені полтавські історичні будівлі, народні інструменти, яблука, груші, соняхи.

Фото: Управління культури

поширити новину: