Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Моя незалежна Україна!”: у Полтаві для дітей оголосили онлайн-конкурс

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, з нагоди відзначення Дня Незалежності України, оголошує Інтернет-конкурс творчих робіт «Моя незалежна Україна!».

Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Умови Конкурсу:
• Прийняти участь у конкурсі можуть всі бажаючі діти до 18 років, які проживають в м. Полтава.
• Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці Конкурсу «Моя незалежна Україна!» та можуть бути представлені в одній з чотирьох номінацій: «Малюнок», «Фото», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література»:
– Номінація «Малюнок»: до участі запрошуються автори малюнків, виконані у вільній графічній або живописній формі (олівцями, масляними, акварельними фарбами, гуашшю тощо).
– Номінація «Фото»: до участі допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, чорно-білі та кольорові.
– Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»: роботи можуть бути виконані з будь-яких матеріалів і в будь-якій техніці: об’ємні поробки, аплікації, вироби з дерева, квілінг, орігамі, ліплення, флористика, бісероплетіння, вишивка, в’язання та ін.
– Номінація «Література»: до участі запрошуються юні автори літературних творів різних жанрів та стилів. Конкурсною роботою можуть бути вірші, невеликі оповідання, есе, казки.

З 17 серпня по 24 серпня необхідно надіслати одну конкурсну роботу в електронному форматі на електронну пошту: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Конкурс «Моя незалежна Україна!») та вказати прізвище, ім’я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім’я одного з батьків, а також контактний телефон.

Голосування за надіслані Конкурсні роботи, які відповідають умовам Конкурсу, відбуватиметься на сторінці Facebook Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради розпочнеться з 25 серпня по 30 серпня.
Фото: ілюстративне

поширити новину: