Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

MO.GE.DI.CO: у Миргороді триває будівництво нової тепломережі

У Миргороді триває реалізація Проєкту Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)”.

Нині продовжується будівництво нової тепломережі у тепловому районі, зокрема проводять заміну теплових трубопроводів на території дитячого садка №10 та біля будинків по вул. Гоголя, 54 та Гурамішвілі, 5. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Представники робочої групи цього Проєкту побували на об’єкті реконструкції та обговорили робочі питання. Одним із таких є організація виховного процесу в садочку та безпечне перебування там дітей і персоналу на час виконання робіт із модернізації будівлі.

Читайте також: Миргород очолив рейтинг найспроможніших громад України

3 серпня підписано договір підряду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Лубнижитлобуд 2010” – організацією, що буде виконувати реконструкцію ДНЗ №10. Під час зустрічі на території  ДНЗ обговорили  послідовність робіт та узгодження з режимом роботи закладу.

Нагадаємо, що Проєкт Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)” триватиме протягом 2018-2021 років та коштуватиме 1 019,5 тис. євро, з яких грант від ЄС 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро.

Фото: Миргородська міськрада

поширити новину: