Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Медсестру з Полтави нагородили Медаллю Святого Пантелеймона

Медичну сестру військової медичної частини Полтавського військового госпіталю Ларису Шапран нагородили Медаллю Святого Пантелеймона.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії.

У номінації «За турботу та ласку до хворого» перемогла Лариса Шапран. Вона – старший сержант медичної служби ЗСУЮ, медична сестра військової медичної частини Полтавського військового госпіталю в/ч А3114, учасник бойових дій в зоні АТО/ООС з 2014 по 2019 рік, пройшла три ротації особового складу в зоні проведення бойових дій на Сході України.

Лауреати Відзнаки “Медаль Святого Пантелеймона” отримують по 25 тисяч гривень. Усі номінанти отримали сертифікати разом із Прославами на 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, на Полтавщині визначили 8 номінантів на здобуття відзнак “Орден Святого Пантелеймона” і “Медаль Святого Пантелеймона”

«Орден Святого Пантелеймона» заснований у 2009 році, з 2017 року він – найвища громадська нагорода для медиків за професіоналізм і милосердя. Відзнаку підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ України та Національна академія медичних наук України. Цю нагороду ще називають своєрідним «Оскаром» у медицині. Молодим медикам (віком до 35 років) вручають «Медаль Святого Пантелеймона».

Фото: УМСА

 

поширити новину: