Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавських школярів запрошують навчитися шити іграшки

Гурток м’якої іграшки “ЧАРОДІЇ” Полтавського Палацу ДЮТ запрошує дітей шкільного віку на безкоштовні заняття. Початок занять з 1 вересня.

В програмі: виготовлення іграшок з фетру, подарунків, сувенірів до свят, подушок, інтер’єрних ляльок, корисних дрібничок для дому. Керівник гуртка Надія Костіна.

До речі, гурток “Чародії” створений 1 вересня 1995 року на базі Навчально-дослідницького центру учнівської молоді (НДЦУМ), нині Полтавський міський центр позашкільної освіти (ПМЦПО). З жовтня 2000 року гурток м′якої іграшки почав працювати в Палаці.

 

Вихованці гуртка – постійні учасники міських та обласних конкурсів, таких як “Юний дизайнер”, “Дивосвіт”, в яких діти отримують перемоги. Вони беруть участь в багатьох міських виставках, одними з яких є “Зимово-Різдвяний вернісаж” в Галереї мистецтв Полтавського художнього музею ім. М.Ярошенка та “Знай і люби свій рідний край” в ОЦЕВУМі.

За роки роботи гуртка вихованцями відкрито 20 персональних виставок, серед яких 4 в Галереї мистецтв.

Програма занять гуртка розрахована на 4 роки навчання та спрямована на вікову категорію дітей від 6 до 16 років. З перших же занять діти починають виготовляти іграшки різної складності. Навчання йде від простого до більш складного. Оволодівши базовими прийомами ручної праці, діти намагаються створювати власну авторську іграшку. За два-три роки навчання у гуртку вихованці мають власну колекцію іграшок, які завжди презентуються на конкурсах та виставках різних рівнів. А також мають можливість влаштовувати персональні виставки вихованців.

На заняттях гуртка в групах початкового рівня навчання діти навчаються створювати іграшки з фетру, тканини, штучного хутра.

В групах основного рівня навчання діти знайомляться з виготовленням ведмедиків Тедді, з українською лялькою, а також сучасними світовими ляльками, такими як вальдорфські ляльки, тиквоголівки, примітиви, а також з ляльками відомої майстрині Олени Войнатовської.

В гуртку вже багато років працює група індивідуальних занять з обдарованими дітьми, до якої зараховуються діти – переможці творчого конкурсу Палацу “Зоряний калейдоскоп” та переможці міських та обласних конкурсів з ужиткового мистецтва. Додаткові заняття дають можливість вихованцям гуртка удосконалювати свою майстерність у виготовленні іграшок, оволодівати знаннями з української народної іграшки, знайомитись з сучасними світовими майстрами-лялькарями, такими як Катерина Онешко, Тоні Фінангер, Олена Войнатовська, Тетяна Конне та іншими.

На заняттях гуртка використовуються сучасні освітні технології.

 

поширити новину: