Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Лоуренса Фішборна не запросили в четверту частину “Матриці”

Актор Лоуренс Фішборн, який зіграв роль Морфеуса у фільмі “Матриця”, не братиме участь у четвертій частині франшизи. Про це він розповів журналістам New York Magazine.

Інформує 112.ua з посиланням на The Wrap.

“Мене ніхто не запрошував. Може, це змусить мене написати нову п’єсу. Я бажаю їм всього найкращого. І сподіваюся, що фільм вийде”, – сказав він.

Актор також припустив, що образ Морфеуса може виявитися найяскравішим у його кар’єрі.

“Це, ймовірно, та моя роль, яка запам’ятається глядачам найбільше, і це чудово. Але це не єдине, за що мене пам’ятатимуть, що ще краще. Це був Дарт Вейдер з одного боку, Обі-Ван з іншого, а також змішані в рівних частках Брюс Лі, Мухаммед Алі та кунг-фу. Це стара історія в сучасному контексті про Обраного, Христа, Будду, розказана в цифрову епоху”, – зазначив він.

“Зйомки “Матриці 4” зупинилися через коронавірус, але вже поновилися в Берліні. У зв’язку з цим прем’єру перенесли на квітень 2022 року. До своїх ролей повернуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, які зіграли відповідно Нео і Трініті. У режисерське крісло сяде одна з творців оригінальної трилогії Лана Вачовскі, вона ж буде продюсувати картину. За її словами, “Матриця” – це фільм про трансгендерність.

Фото: з відкритих джерел

поширити новину: