Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький ЦНАП розпочав оформляти комплексну послугу “єМАЛЯТКО” у міському пологовому будинку

Адміністратори Кременчуцького ЦНАП у міському пологовому будинку розпочали приймати заявки на комплексну послугу «єМалятко». У перший день прийнято 6 заявок на 21 послугу.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Для молодих матусь це реальна економія часу і сил, адже перші послуги та документи для новонародженого сина чи доньки можна замовити в рамках інноваційного державного сервісу «єМалятко», що включає: державну реєстрацію народження дитини; реєстрацію народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, призначення допомоги при народженні дитини.

Нагадуємо, що цим державним сервісом можна скористатися незалежно від зареєстрованого місця проживання. Молодій матусі необхідно лише надати необхідні документи. В умовах карантину це особливо зручно. Відтепер адміністратори ЦНАП, з дотриманням існуючих нормативних вимог щодо попередження розповсюдження захворювання на COVID-19, здійснюватимуть приймання документів у Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня (м. Кременчук, вулиця Майора Борищака, 20/3) у вівторок, четвер та суботу.

Детально з переліком необхідних документів, строками надання комплексної послуги тощо можна ознайомитися за посиланням.

Незабаром таку можливість матимуть і породілі у Кременчуцькій міській лікарні «Правобережна» (м. Кременчук, вулиця Генерала Манагарова, 7).

фото Кременчуцька міськрада

поширити новину: