Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький ліцей №13 «Авіор» проводить набір учнів до 5-11 класів на дистанційну форму навчання

Заклади середньої освіти Кременчука готуються до роботи в новому навчальному році. Директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик зазначає, що цього року карантин ввів свої корективи до організації навчально-виховного процесу з дітьми. Він висловив сподівання, що незважаючи на продовження застосування заходів адаптивного карантину, підкреслив, навчальний рік розпочнеться у звичному режимі.

Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Разом із тим головний освітянин міста звернув увагу на тому, що в загальноосвітніх закладах є діти, які мають хронічні захворювання, тому їх вважають найбільш уразливими перед коронавірусом. Батьки таких дітей бажають дистанційного навчання. Організувати його у кожній школі, у кожному класі неможливо, бо таке бажання може виявити лише 2-3 дитини на школу. Саме тому, наразі ліцей №13 «Авіор» (єдиний у Кременчуці) проводить набір учнів до 5-11 класів на дистанційну форму навчання.

Варто зазначити, що за наявності пакету документів на навчання зараховуються і учні з інших населених пунктів України.

Більш вичерпну інформацію щодо дистанційного навчання надасть директор ліцею Шиян Віктор Михайлович за контактним телефоном: +380 (67) 756 41 77 та головний спеціаліст департаменту освіти Репецька Валентина Павлівна – +380 (67) 833 40 51

фото ілюстраційне

поширити новину: