Ви тут:
Суспільство Україна 

Костянтин Грубич захворів на коронавірус

Відомий телеведучий родом з Полтави Костянтин Грубич захворів на COVID-19. Разом з ним позитивний результат тесту отримала і його дружина. Донька і син не захворіли.

Про це телеведучий детально написав на своїй сторінці у Facebook.

COVID-19 у телеведучого розпочався з температури, головного болю, у дружини – теж з температури, кашлю та ознак гаймориту.

“Найголовніше, що Світлана пішла на поправку. А решті особливо погано і не було. Себе відношу до тих, хто хворіє майже безсимптомно. Зазвичай я на головний біль, легке підкахикування і невисоку разову температуру не звернув би великої уваги. От зараз нічого не відчуваю, окрім поодиноких симптомів легкого кашлю та морального дискомфорту від усвідомлення, що псую державну статистику”, – написав Грубич.

Де саме заразились коронавірусом невідомо, хоча припускає, що це могло статись у потязі під час подорожами Україною. Усім Костянтин Грубич радить дотримуватись протиепідемічних правил.

“А комусь ще можна запобігти хворобі: дотримуйтеся усіх карантинних вимог, обробляйте руки, носіть маски і не будьте легковажними. Бо не всім пощастить перенести нову хворобу легко і без наслідків. Знайте цю інформацію. Наша історія – як аргумент бути пильними”, – додав телеведучий.

Нагадаємо, Костянтин Грубич кілька разів був у Полтаві: у лютому 2019 року просто неба готував шпундру, у листопаді того ж року побував в історичному будинку Полтави, що руйнується на очах. А у вересні 2019 року відвідував фестиваль “Opishnya SlyvaFEST”, де розпитував у місцевих господинь рецепти страв зі сливами.

Система Orphus