Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Кількість госпіталізованих з COVID-19 пацієнтів за останні три місяці збільшилась утричі, – Максим Степанов

Протягом останніх трьох місяців кількість госпіталізованих з коронавірусною хворобою в Україні збільшилась майже втричі. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час щоденного брифінгу МОЗ 17 серпня.

«Ситуація з COVID-19 в Україні залишається напруженою. Майже в три рази збільшилась кількість госпіталізованих. Якщо в середині травня за тиждень показник госпіталізацій складав 749 людей з COVID-19, то за минулий тиждень це вже 1991 особа. Це ті пацієнти, які мають середній і тяжкий перебіг хвороби й потребують кисневої терапії та реанімаційних дій», — зазначив Максим Степанов.

Читайте також:  Уряд оновив правила адаптивного карантину: що дозволили мешканцям Полтавщини

Міністр також підкреслив, що зараз медична система України готова до навантаження у боротьбі з вірусом набагато краще, ніж на початку епідемії. Зокрема, суттєво збільшено кількість тестувань на COVID-19.

«Для порівняння, станом на середину травня за тиждень було зроблено понад 58 тисяч ПЛР-тестувань, а за минулий тиждень – 120 855 тестувань», — додав Максим Степанов.

Читамо також: Уряд перевірятиме лікарні, щоб бути готовими до можливої другої хвилі поширення COVID-19

Нагадаємо, раніше міністр зазначив, що у медичних закладах України, відведених для прийому та лікування хворих на коронавірусну хворобу, готові близько 34 тисяч ліжок, 3,7 тисячі апаратів ШВЛ та 9,5 тисячі ліжок з підведеним киснем.

Фото: ілюстративне

поширити новину: