Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Катування та приниження у в’язницях: до ДБР надійшло 579 скарг від засуджених

До Державного бюро розслідувань, з початку його діяльності, надійшло 579 скарг на працівників пенітенціарної служби від осіб, які відбувають покарання.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідчі ДБР всебічно, повно та об’єктивно здійснюють досудове розслідування у такого роду кримінальних провадженнях, оскільки саме цей напрямок є одним з пріоритетних для Бюро.

Наразі триває доукомплектування оперативних підрозділів, що надалі надасть можливість ще ефективніше виконувати покладені на ДБР обов’язки щодо запобігання та протидії злочинам у вказаній сфері.

Про це під час робочої зустрічі з представниками Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню наголосив керівник Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Максим Борчаковський. На зустрічі були присутні другий Віцепрезидент комітету Тереза Ріттер, а також члени та експерти Комітету Джордж Алемпієвич, Арман Тотоян, Елвін Алієв та Георг Тугуші.

“Керівник ГСУ ДБР розповів представникам Комітету про стан досудового розслідування катувань та неналежного поводження щодо осіб, які відбувають покарання, вчинених працівниками установ виконання кримінальних покарань за час діяльності Бюро”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДБР

поширити новину: