Ви тут:
Освіта Суспільство 

Google введе нові інструменти для дистанційного навчання

Компанія планує розширити права модератора в наборі хмарних інструментів для спільного навчання G Suite Enterprise for Education.

Компанія Google анонсувала цілу низку нових функцій, які допоможуть зробити дистанційне більш комфортним, пише MediaSapiens.

Компанія збільшила кількість учасників в Google Meet до 49, а інтерфейс став нагадувати Zoom. У вересні компанія планує інтегрувати у Meet свою цифрову дошку Jamboard, а в жовтні користувачі отримають можливість розмивати або замінювати фон.

Читайте також: Школам радять підготуватись до дистанційного навчання, – МОН

Окрім цього, від жовтня клієнти набору хмарних інструментів для спільного навчання G Suite Enterprise for Education зможуть створювати кімнати обговорення в Meet. Це дозволить віртуальним класам ділитися на невеликі групи. Також у жовтні вчителі отримають можливість відстежувати відвідуваність уроків у Meet.

Крім того, Google дозволить модераторам G Suite Enterprise for Education забороняти користувачам приєднуватися до зборів після того, як їх вигнали. Також компанія дозволить модераторам закінчувати урок у Meet для всіх одночасно, відключати чат, обмежувати коло осіб, які можуть бути присутніми на курсі.

поширити новину: