Французький “Ліон” вп’яте поспіль виграв жіночу Лігу Чемпіонів

“Вольфсбург” знову залишається без трофею.

Як повідомляє сайт UEFA, чинний чемпіон грав без ряду провідних футболісток, але все одно прибрав ініціативу до рук зі стартовим свистком. Блискуче на правому фланзі діяла Дельфін Каскаріно. Після її пасу на 25-й хвилині Ежені Ле Соммі, що потрапила в “основу” завдяки дискваліфікації Микити Перріс, відкрила рахунок. Для Ле Соммі це був уже третій результативний фінал в кар’єрі. Перед самою перервою Каскаріно прострелила на Амель Мажрі, з передачі якої Саки Кумагаі подвоїла перевагу “Ліона”.

У другому таймі Ле Соммі двічі була близька до того, щоб зробити дубль. У підсумку ж “Вольфсбург” відіграв один м’яч – Сара Буадді невдало зіграла на виході після навісу Фрідолін Рольф, в результаті чого відзначилася Олександра Попп. Однак останнє слово залишилося за француженкою. Після удару Ле Соммі м’яч в ворота підправила Сара-Бьорк Гуннарсдоттір, яка перебралася в “Ліон” в минулому місяці як раз з “Вольфсбурга” — 3:1.