Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Екстренер “Ворскли” після року безробіття повернувся у футбол

Василь Сачко погодився очолити луцьку “Волинь”.

Як повідомляє Meta-ratings.com.ua, новим керманичем лучан стане екснаставник полтавської «Ворскли» Василь Сачко. Тренер уже дав згоду очолити команду. Уже відомо, що одним із помічників Сачко буде Ярослав Комзюк, який у 2017 році очолював «Волинь».

Василю Сачко, до слова, доведеться вирішувати кадрові проблеми, адже «Волинь» уже покинули гравці основного складу Денис Кожанов, Станіслав Куліш, Валерій Сад, Денис Норенков, а сам тренер хоче посилити команду, щоб поставити перед нею завдання вийти в наступному сезоні в УПЛ .

Також в ФК «Волинь» зараз активно обговорюється питання з поверненням в клуб багаторічного головного тренера команди Віталія Кварцяного, якому буде запропонована посада спортивного директора.

Читайте також: “Ворскла” збудує новий стадіон

З вересня 2012 року Сачко асистент головного тренера Ворскли Сергія Свистуна.

З червня 2013 року — головний тренер Ворскли. В цей період команда стикнулася із фінансовими труднощами, заборгованість по зарплатам гравцям іноді сягала більше року. Попри це команда демонструвала достатньо високі результати. Ворскла грала в Лізі Європи у сезонах 2015/2016 та 2016/2017, проте обидва програвала в першому ж матчі, словацькій Жиліні та хорватській Локомотиві відповідно. В сезоні 2016/2017 Ворскла здобула Кубок Престижу.

У 2018 році Ворскла під керівництвом Сачка здобула бронзові медалі Чемпіонату України та пробилась у груповий раунд Ліги Європи.

поширити новину: