Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Дитяче серденько, живи!”: у Кременчуці збирають гроші на кардіореанімаційне обладнання

Тринадцять років поспіль у Кременчуці проходить акція ВБФ «Серце до серця». Цього року волонтери збирають кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання, яке буде встановлене у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (пологовий будинок). В межах акції у різних районах міста більше тижня проходять заходи «Дитяче серденько, живи!».

Організаторами традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за підтримки Кременчуцької міської влади.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

19 серпня 2020 року у місті відбудеться низка заходів «Дитяче серденько, живи», під час яких волонтери будуть збирати кошти у брендовані скриньки акції, а саме: 8:00 до 10:00 – у районі центрального ринку, а з 16:00 до 19:00 на наступних локаціях:

центральна частина міста (від набережної до зупинки центр);
вагонобудівний завод та сквер біля ринку Крюківчанка на раківці;
район зупинок «Водоканал» та «Меморіал вічно живим»;
зупинка «вулиця Вадима Пугачова» та ринок «Толока»;

– район регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» та зупинки «Аврора».

Ідентифікувати волонтерів буде легко, вони будуть одягнені у футболки Молодіжного Парламенту Кременчука маски та рукавички, матимуть при собі бейдж волонтера акції та брендовану скриньку. Усі бажаючі матимуть змогу долучитись до акції зробивши благодійний внесок, або зробивши фото із тематичною табличкою, яка буде у волонтерів. Після проведення заходу фото можна буде знайти на сторінці Молодіжного Парламенту Кременчука у Фейсбук.

поширити новину: