Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Дорогу Чорнухи-Лубни повністю відремонтують

28 серпя на позачерговому засіданні сесії депутати Полтавської обласної ради дали згоду залучити 515 млн інвестиційних запозичення одного з українських банків на повноцінний ремонт із новим міцним асфальтом.

Про це написав у Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Про це жителі трьох районів просили роками, зокрема і під час останніх зустрічей з ними. Там мені передали звернення з сотнями підписів під ним. Дякую за конструктив і розуміння”, – написав Олег Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА наголосив, що ця дорога – надзвичайно важлива, бо, по-перше, з’єднуватиме населені пункти з центром майбутнього укрупненого Лубенського району. По-друге, жителі Лохвицького і Чорнухинського районів їздитимуть до Полтави не через Пирятин, накручуючи 85 додаткових кілометрів, а новою дорогою.

Нагадаємо, 26 серпня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув капітальний ремонт ділянки автодороги місцевого значення Лубни – Чорнухи  у селі Пізники Чорнухинського району.

Народний депутат України Анастасія Ляшенко, яка була присутня на сесії, повідомила, що дорога перебуває у катастрофічному стані і створює ряд незручностей.

“Дякую депутатам, які підтримали рішення про залучення інвестиційних запозичень в одного з українських банків на суму 515 млн грн. Це дасть змогу здійснити не «ямковий» чи середній, а капітальний ремонт дороги Лубни-Чорнухи. На сьогодні, дорога протяжністю 34,5 км перебуває у катастрофічному стані, що окрім того, що створює ряд незручностей, несе пряму загрозу життю людей. Цього року з обласного дорожнього фонду на ремонт дороги Лубни-Чорнухи вже було спрямовано понад 120 млн грн., проте для завершення робіт цих коштів все одно не вистачило б”, – прокоментувала Анастасія Ляшенко.

“У рамках програми Велике будівництво” ми вже розпочали капітальний ремонт на одній з ділянок цієї дороги. Але кредит дасть змогу не зупиняти ремонтні роботи, зробити до 60% всієї протяжності вже цього року. А у першому півріччі наступного – завершити цей об’єкт”, – розповіли в Агентстві місцевих доріг Полтавської області”

 

 

Фото: Telegram

Перейти до вмісту