Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Доглянута шкіра – гарний настрій: як б’юті-ритуали впливають на емоційний стан людини

Простий, але правильний догляд за шкірою допоможе зберегти її молодість. Зокрема, існує й інша користь від б’юті-ритуалів. Вони також володіють заспокоюючою властивістю та можуть знижувати рівень стресу.

Шкіра є показником здоров’я вашого організму. Тому емоційний стан також відображається на ній. І навпаки: коли впевнені у тому, що красиво виглядаєте, то автоматично отримуєте хороший настрій, пише 24tv.ua з посиланням на Harper’s Bazaar.

Завдяки сформованій б’юті-рутині економите свій час. Щоденні сталі кроки у процесі догляду за шкірою допомагають впорядкувати хаос сучасного темпу життя. Таким чином можна зберегти своє як емоційне, так і фізичне здоров’я.

Догляд за собою може перемогти тривогу. Аби позбутися тривожних та депресивних думок, можна присвятити час чомусь корисному та приємному для себе. Проведення улюблених б’юті-ритуалів буде вдалим рішенням.

Доглядові процедури активізують роботу механізмів в мозку, які провокують радість. Б’юті-рутина повинна асоціюватися з приємним проведенням часу, а не нудним обов’язком. Виконуйте лише ті доглядові процедури, від яких отримуватимете насолоду. 
За допомогою правильного догляду за шкірою ви піклуєтеся про себе. Б’юті-процедури формують послання в мозок, що ви любите себе і свою шкіру, бо бережете її і доглядаєте за нею. Таким чином самооцінка та впевненість у своїй красі автоматично підвищаться.
Фото: pexels
поширити новину: