Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Полтавщини з ДФРР уже надійшло 76,6 млн грн

Цьогоріч Полтавській області на реалізацію проектів виділено з Державного фонду регіонального розвитку 129,7 млн грн. З них уже надійшло більше половини – 76,6 млн грн. Загалом, за ці кошти на Полтавщині реалізують 14 проєктів.

Про моніторинг їх освоєння говорили на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації.

Зокрема, як доповіла в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко, наразі область уже отримала 59 % від загально виділеної суми.

“Касові видатки цього тижня зросли і становлять 37 млн 665 тис. грн (49% від отриманих коштів). Ця сума зросла за рахунок реконструкції будівлі школи під ДНЗ в селі Піщане Кременчуцького району. Наразі будівельна готовність цього об’єкта з 0% стала 30%”, – розповіла Олена Онупко.

Також серед змін, які відбулися щодо реалізації проєктів за рахунок коштів ДФРР, вона назвала збільшення вартості будівництва школи у Заводському.

“Минулого тижня отримано нову кошторисну документацію. Вартість цього проекту збільшилася і складає 38 млн 795 тис. грн. Здорожчення відбулося на 2 млн 998 тис. грн. Сьогодні буде направлено пакет документів на Мінрегіон для розгляду даного питання на комісії для додаткового спрямування 2,5 млн грн, які були перерозподілені. Також буде додаткове фінансування з обласного бюджету – 500 тис грн. Ці кошти якраз покриють суму, яка необхідні для завершення будівництва”, – повідомила в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій.

З цього приводу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов уточнив, що подорожчання відбулося через тривалість будівництва. Тому довелося проводити коригування робіт.

Підсумовуючи дане питання, Олег Синєгубов звернувся до голів РДА та зосередив їхню увагу на необхідності особисто контролювати реалізацію усіх проектів будівництва, які ведуться у районах.

поширити новину: