Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

До кінця року на Полтавщині створять 3 інноваційні навчально-практичні центри профосвіти

До кінця 2020 року на Полтавщині створять три інноваційні навчально-практичні центри професійної освіти за галузевим спрямуванням.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

На базі Вищого професійного училища № 7 Кременчука Полтавської області буде створено навчально-практичний центр з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

На базі Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 Кременчука – з професії “Кухар. Кондитер. Офіціант. Майстер ресторанного обслуговування”.

На базі Професійно-технічного училища № 26 Кременчука – з професії “Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту механоскладальних робіт, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України “Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році” здійснено розподіл субвенції на створення центрів у сумі 3232,9 тис. грн.

Рішенням 33 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання № 1351 з метою забезпечення співфінансування на створення навчально-практичних центрів для придбання обладнання довгострокового користування виділено 678 тис. грн, з них для Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області – 474 тис. грн., Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука – 204 тис. грн.

Розпорядженням голови Полтавської ОДА від 27.05.2020 № 247 Регіональному центру професійно-технічної освіти № 1 Кременчука для придбання обладнання і предметів довгострокового користування виділено 550 тис. грн за рахунок коштів Фонду розвитку територій області.

 

 

 

ФОТО: Zik.ua

поширити новину: