Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської облради погодили зміни до обласної Комплексної програми соцзахисту

Зміни та доповнення до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки погодили на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соцзахисту населення Полтавської облради.

Участь взяли заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, голова комісії Людмила Овчаренко та депутати обласної ради.

На засіданні розглянули зміни до Програми за трьома напрямками: надання грошової допомоги окремим категоріям громадян, зокрема, членам сімей учасників АТО/ООС, виплата разової адресної допомоги родинам, де є діти з інвалідністю та внесення змін до порядку додаткової виплати на оздоровлення пільгових категорій громадян.

“Ці напрямки потребують допомоги з обласного бюджету. Зокрема, для сімей учасників АТО/ООС, які проживають на Полтавщині, необхідно 134 тисячі гривень на виплату грошової допомоги. Ці кошти є. Також ми пропонуємо одноразову виплату по 2,5 тисячі гривень категоріям сімей, де є діти з інвалідністю. Це – 1 мільйон 557 тисяч, кошти теж передбачені. Щодо оздоровлення: для людей з інвалідністю передбачене фінансування з державного бюджету у розмірі — 7740 гривень, а в місцевих санаторіях лікування становить близько 9 тисяч. Тож пропонуємо внести доплату з обласного бюджету близько 1 тисячі гривень на людину”, – наголосила в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Ніна Черняк.

За перше півріччя на реалізацію програм соцзахисту на Полтавщині вже виділили 15 мільйонів 562 тисячі гривень. Всього на реалізацію програм на поточний рік затверджено 45 мільйонів гривень.

“На соціальний захист та пільги учасникам АТО/ООС спрямовано 410 тисяч гривень, зокрема на надання матеріальної допомоги, на санаторно-курортне лікування, допомога дітям загиблих учасників АТО/ООС. На соціальні пільги постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС — 5,3 млн, пільги на використання транспорту – 887 тисяч та понад 5 млн виділили адресної допомоги громадянам області”, – додала Ніна Черняк.

Також на засіданні постійної комісії депутати заслухали звіти та погодили продовження дії контрактів директорам Рашівського, Зіньківського та Грабарівського будинків-інтернатів.

  

поширити новину: