Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської облради планують звернутися до Зеленського для вирішення проблеми укріплення берегів Кременчуцького водосховища

Сьогодні, 27 серпня, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

На зібранні були присутні: голова комісії Ігор Горжій, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради. Через недостатню кількість членів комісії кворуму не було. З восьми депутатів на засідання прийшли четверо.

На засіданні розглянули питання порядку денного, які планують винести на сесію обласної ради, яка відбудеться 28 серпня.

З першого питання “Про Звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України, щодо фінансування берегоукріплювальних робіт на Кременчуцькому водосховищі” доповів Ігор Горжій.

“Ми були на Кременчуцькому водосховищі. Там дійсно критична ситуація. У зв’язку з цим ми вирішили звернутися до Президента, до Кабінету Міністрів України, щоб виділили з державного бюджету кошти для берегоукріплення. На Кременчуцькому водосховищі кожного року декілька метрів суходолу йде під воду. Дніпро підмиває кладовище, загрожує електроопорам. Я хотів би, щоб Звернення до керівництва держави підтримали депутати у сесійній залі”, – розповів Ігор Горжій.

Зокрема, звіт виконуючого обов’язки директора Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку “Кременчуцькі плавні” Полтавської обласної ради про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану установ за 2019 рік Надії Гальченко та звіт директора Комунальної установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку “Диканський” Полтавської обласної ради про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану установ за 2019 рік.

Розглянули депутати й інші питання порядку денного.

 

поширити новину: