Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

День Прапора, День Незалежності та День пам’яті захисників України : у Полтавській ОДА обговорили план заходів

У Полтавській облдержадміністрації обговорили проведення заходів в області з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

“У нас триває карантин. Тож святкування обмежуємо, або проводимо з дотриманням усіх карантинних вимог”, – наголосила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижиченко.

До Дня Прапора влаштують тематичні спортивні заходи, виставки, стенди, увагу акцентують на онлайн-публікаціях. Щодо урочистостей 23 серпня у Полтаві, то Державний прапор підніматимуть ровесники незалежної України.

“Будуть проведені з дотриманням протиепідемічних вимог. Звичайно, буде урочисте підняття Державного Прапора у визначених місцях, святкове оформлення державних установ, навчальних закладів та закладів культури. Робимо наголос на онлайн-публікації. Також готуємо відеопроект за участю ровесників незалежної України. Думаємо, що буде цікаво”, – наголосила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.

Окрім цього, планують прикрасити будівлю облдержадміністрації синьо-жовтим стягом. Орієнтовно, 23 серпня Полтавщина зустріне учасників Всеукраїнського велопробігу, який стартує 16 серпня з Ужгорода та прибуде до Маріуполя 29 серпня.

До Дня Незалежності у Полтаві пройде традиційне покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку Загиблим козакам. Цього ж дня планують вручити премію імені Самійла Величка Полтавської міської ради.

“До Дня Незалежності, 20 серпня у Полтавському краєзнавчому музеї презентуємо портрет Івана Мазепи. У бібліотеках відкриють виставки, зокрема й онлайн”, – розповіла т.в.о. директора Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко.

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначають 29 серпня, проведуть панахиду на Алеї Героїв у Полтаві. 

Перейти до вмісту