Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: з діагнозом пневмонія на стаціонарі лікуються 12 людей

Як повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, за попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 7 дорослих і 17 дітей. Грип і пневмонія у цих пацієнтів не реєструвалися. Наразі на стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 12 пацієнтів, тяжких випадків щодо перебігу хвороби немає.

Ольга Усанова наголосила, що в місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 9 осіб. Дослідження у цих випадках показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано 897 експрестестів, інформує Кременчуцька міська рада.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування, як за медичними показниками, так і на комерційній основі. Всього за минулу добу в такий спосіб було взято 31 зразок біологічних матеріалів, 2 з яких виявилися позитивними.

Як зазначила Ольга Усанова, на сьогодні ПЛР лабораторія працює в штатному режимі, дослідження біологічних матеріалів проводяться день в день. Щодо роботи комунальної ПЛР лабораторії у святкові дні, то в суботу, 22 серпня, вона працюватиме за графіком, а в неділю і понеділок, 23 і 24 серпня, – по ситуації.

Продовжується ІФА тестування пацієнтів. Воно теж організоване відповідно до державної нормативно-правової бази. В середньому за добу таке обстеження робиться близько 100 пацієнтам, від початку пандемії проведено 7377 ІФА тестів.

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 151 випадок щодо захворювання на COVID-19. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» перебувають 5 пацієнтів із Кременчука та 1 – Глобинського району. 7 хворих на коронавірусну хворобу лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів.

фото ілюстраційне

поширити новину: