Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Чи повинні студенти у гуртожитках перебувати в масках

МОН і МОЗ видали рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах та університетах України. Зокрема, студенти, які і школярі, мають носити маски та користуватися антисептиками.

Також, відповідно до постанови, усім працівникам та студентам, які проживають у гуртожитку, вимірюватимуть температуру. Для цього варто призначити відповідальну особу, інформує 24 канал.

На вході до гуртожитку треба облаштувати місця для обробки рук.

Студенти та інші особи повинні бути у респіраторі або захисній масці під час перебування у приміщеннях гуртожитку (зокрема, поза кімнатами).

У МОН наголосили, що забезпечити студентів масками та антисептиками повинні власник та адміністрація гуртожитку. Там повинен бути п’ятиденний запас засобів індивідуального захисту для працівників гуртожитку, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах.

При виявлені у осіб симптомів COVID-19 або підвищення температури, адміністрація гуртожитку має повідомити заклад охорони здоров’я, який надає медичну допомогу студентам, або медпункт, який обслуговує їх у гуртожитку.

Окрім того, у гуртожитку дозволяється проводити збори, але з обмеженою кількістю осіб.

ФОТО: Профспілка працівників освіти і науки України
поширити новину: