Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Чотири полтавські випускники, які набрали максимальні бали на ЗНО, отримали гроші

19 серпня у Палаці дитячої та юнацької творчості урочисто нагородили цьогорічних випускників: майже півтори сотні медалістів та 4-х учнів, які на ЗНО набрали по 200 балів.

Незважаючи на складне завершення попереднього навчального року, у Полтаві є учні, які гідно завершили навчання у школі, запевняє начальник Управління освіти виконкому Полтавської міськради Юрій Матвієнко.

Результатами завершення навчального року задоволені. Маємо 148 медалістів та 4-х 200-бальників. Попередній навчальний рік був важкий, півріччя було ускладнене дистанційним навчанням. Високі результати випускників не є показником навчання за останні місяці. Це кропітка праця, яка триває всі шкільні роки”, – розповів Юрій Матвієнко.

Найбільшу кількість балів – 200 – набрали 4 полтавські випускники: Олексій Липенко (Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського, хімія), Ольга Світлична (Полтавська гімназія №6, англійська мова), Ярослава Окара (Науковий ліцей №3, історія) та Іван Вовчок (Полтавська загальноосвітня школа №5, географія).

Випускниця Полтавської гімназії №16 Ольга Світлична отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Розповідає, що додатково займалась з репетиром з цього предмету.

Додатково займаюсь англійською мовою з 1 класу. Готувалась не один рік. Тому й маю такий результат. Тест на ЗНО був складний, особливо в частині аудіювання. Не зовсім була впевнена, що все вірно, тому що була відкрита частина завдання, де треба писати свій текст. І думала, що саме там будуть помилки. Щоб скласти ЗНО на 200 балів, потрібно дуже багато готуватись, вчити слова, мати великий лексичний запас, потрібно зосередитись на завданні й не нервувати”, – говорить Ольга Світлична.

А випускник Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського Олексій Липенко, який склав ЗНО на 200 балів з хімії, говорить, що для цього абсолютно достатньої й шкільної програми.

Мені потрібно було скласти хімію, бо збираюсь вступати на хімічний факультет. Я цього хотів ще з 8-го класу. Готувався до ЗНО самостійно, без репетиторів, колись я брав участь в олімпіаді з хімії, тому ті знання мені допомогли. Готуватись до ЗНО можна й за літературою шкільної програми, цього цілком вистачає”, – розповів Олексій Липенко.

Найкращих випускників вітали секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій та заступник міського голови Тетяна Юрченко. Найкращі випускники отримали грамоти виконкому Полтавської міськради, цінний подарунок Power Bank, а 200-бальники — сертифікати на суму 10 тисяч гривень.

Перейти до вмісту