Ви тут:
Суспільство Україна 

Черги на кордоні: Угорщина ввела для українців нові правила в’їзду

Через впровадження угорською стороною додаткових заходів контролю з недопущення поширення коронавірусу, на українсько-угорському кордоні утворилися транспортні черги.

Про це повідомила пресслужба Західного управління Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, протягом останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску “Чоп (Тиса)” та “Лужанка”.

“Така ситуація обумовлена, у першу чергу, впровадженням угорською стороною додаткових заходів контролю, що діють з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також необхідності вивчення та перевірки документів подорожуючих”, – йдеться у повідомленні.

Так, окрім паспортних документів, поліція Угорщини відтепер ретельно перевіряє документи, які підтверджують мету подорожі або транзитний характер поїздки, що збільшує час на проходження контрольних процедур.

У пресслужбі нагадали, що на українсько-угорському кордоні суміжна сторона визначила для транзитного проїзду виключно пункти пропуску “Чоп (Тиса)” та “Лужанка”.

Зазначається, що наразі перед пунктом пропуску “Лужанка” на оформлення очікують близько 150 мікроавтобусів, ще майже 100 транспортних засобів перебувають перед пунктом пропуску “Чоп (Тиса)”.

“Відмітимо, що минулої доби через ці пункти пропуску в напрямку Угорщини загалом виїхали по 400 легкових транспортних засобів”, – нагадали у пресслужбі.

поширити новину: