Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Через місяць після побачення: стало відомо, коли принц Гаррі вирішив одружитись з Меган Маркл

Днями вийшла друком вийшла скандальна біографія принца Гаррі та Меган Маркл. Зокрема, там розповідається проте, що принц Гаррі зрозумів, що хоче прожити з Меган усе життя вже за місяць після першого романтичного побачення.

Про це повідомляє канал “Прямий“.

У липні 2016 року Гаррі, як представник королівської сім’ї, вирушив у благодійну поїздку в Ботсвану. Разом із ним поїхала кохана Меган. Автори біографії стверджують, що саме після цього туру принц зрозумів, що зробив правильний вибір. Він був вражений простим ставленням обраниці до життя.

В поході вона “вмивала” обличчя дитячими серветками й не соромилася нічого. Не дивлячись на те, що у розпорядженні пари був комфортний намет, вартістю дві тисячі доларів за ніч, з ванною кімнатою та особистою терасою, Меган не соромилася робити інтимні справи просто в лісі.

Також Гаррі вразило те, що в Південну Африку Меган відправилася лише з одним рюкзаком з речами. Дівчина не забула взяти сонцезахисний крем для свого світлошкірого коханого. Відомо, що принц звик снідати яєчнею з беконом, проте під час поїздки Маркл намагалася навчити його правильно харчуватися, а також займатися йогою та медитацією.

“Після повернення з Ботсвани Меган зізнавалася подрузі, що ще ніколи й ні з ким не відчувала себе у такій безпеці”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Прямий”

поширити новину: