Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини за січень-липень забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 11,1 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-липні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 20,5 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на 11,1 млн грн.

Про це повідомили в Пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Здійснюючи системний контроль за усуненням виявлених порушень законодавства, спільні зусилля фахівців Управління спрямовані, зокрема, на відшкодування втрат місцевих бюджетів, що виявлені у минулих роках. За січень-липень 2020 року надійшло до місцевих бюджетів, за порушеннями виявленими у минулих роках, майже 2 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 26 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду складено та направлено 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі 54 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб – до дисциплінарної та 11 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 50 управлінських рішень.

поширити новину: