Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

АРТпроєкт “Знай наших”: у полтавському виші розповіли про студентський театр мод 

Студентський театр мод у ПНПУ імені В.Г. Короленка запрацював за ініціативи завідувача кафедри трудового навчання та креслення Валентини Титаренк. Незмінним керівником колективу є Тетяна Борисова.

У студентському театрі мод свої таланти демонструють студенти усіх факультетів університету, розповіли у пресслужбі вишу.

За роки існування колективу пошито близько 20 колекцій одягу за ескізами студентів.

Фестиваль-конкурс писанок, який проходив на Софіївській площі у Києві 2017 р,надихнув викладачів і студентів факультету технологій та дизайну на створення оригінальної тематичної колекції одягу з писанковими мотивами, притаманними Полтавщині. Довершеності композиційному вирішенню костюмів «Полтавська писанка» додають яскраві головні убори та аксесуари, які також виконані у стилі українського національного одягу.

«Поезія моди в стилі Ампір» – колекція жіночого одягу, відтвореного за зразками панського одягу кінця XVIII – початку ХІХ століть, присвячена 250-й річниці від дня народження видатного українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури та громадського діяча І. П. Котляревського. Колекцію представляли на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя.

«Феєрія льону» – оберіг українського шитва, де кожна квітка символізує силу і мудрість рідного народу – колекція, яка була створена до 100-річного ювілею Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Студентський театр мод факультету технологій та дизайну є активним учасником всеукраїнських, обласних, загальноуніверситетських та факультетських мистецьких заходів та конкурсів. Колектив став: дипломатом Всеукраїнського конкурсу моделей «TOP POINT 2013» у номінації pret-a-porter, дипломатом fashion show «Модний квартал-2013» у номінації «Найкраща дизайнерська робота», дипломатом Всеукраїнського фестивалю творчості та краси «Осінній калейдоскоп-2014» у номінації «Гордість нації», лауреатом V Всеукраїнського конкурсу «Битва модельєрів–2015», неодноразовим дипломатом І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2012, 2014, 2016, 2018», дипломантом Міжнародного конкурсу дизайнерів Fаshion Show «Мода без кордонів-2019» (м. Кропивницький), у номінації «Folk» колекція «Феєрія льону» відзначена дипломом І ступеню, дизайнерська робота «Полтавська писанка» нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

поширити новину: