Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

16 серпня Крюківський міст у Кременчуці закриють для руху автотранспорту

Наразі Укрзалізниця проводить ремонт деформаційних стиків на мостовому переході через річку Дніпро у Кременчуці. Роботи масштабні. На вимогу міського голови Кременчука Віталія Малецького вони мають завершитися до 1 вересня поточного року.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

“В процесі ремонту виникають додаткові складнощі, які вимагають повного перекриття руху автомобільного транспорту на автопроїжджій частині мосту. Як повідомив заступник начальника Кременчуцької дистанції колії О. Малик, під час ремонту виявлено, що в середній частині консолі ребра прогонової споруди з семи прутів робочої арматури розірвано чотири. Щоб відремонтувати цю ділянку, необхідне закриття обох смуг на автопроїжджій частині мосту з 23.50 год. 15.08.202 до 04.00 год. 17.08. 2020року. Тому виконком міської ради погодив проведення даних робіт з повним перекриттям руху транспорту у зазначений час”, – зазначається у повідомленні.

Рух автотранспорту в об’їзд мостового переходу узгоджено з Укравтодором та патрульною поліцією, розроблено та затверджено схему об’їзду та встановлені відповідні знаки. Роботу медичних закладів, комунальних та інших служб, що забезпечують нормальну життєдіяльність міста, буде організовано з урахуванням закриття мостового переходу на ці дні. Пішохідна частина мосту буде відкрита.

поширити новину: