Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

1 чи 15 вересня: у полтавських вишах розробили графіки навчання для студентів

Через пандемію коронавірусу цього року змістились дати початку нового навчального року.

Вищі навчальні Полтави оприлюднили дати, коли студенти зможуть розпочати навчання.

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка з 1 вересня розпочнеться очне навчання з елементами дистанційних технологій для студентів 2-4 років навчання бакалаврату та 2 року навчання магістратури. А з 15 вересня перші курси бакалаврських та магістерських програм навчатимуться очно.

Також розклад навчання оприлюднив Полтавський університет економіки і торгівлі. З 1 вересня розпочинають навчання студенти 2-4 років навчання спеціальності “Право” бакалаврату та студенти всіх спеціальностей 2 року навчання магістратури. З 15 вересня розпочинається навчання студентів всіх спеціальності першого курсу бакалаврату і магістратури, а також 2-4 років навчання бакалаврату всіх спеціальностей (окрім Права).

Читайте також: Три полтавські виші потрапили у ТОП-100 найпопулярніших закладів вищої освіти серед абітурієнтів

В Українській медичній стоматологічній академії повідомили, що новий навчальний рік розпочнеться за змішаною формою навчання.

“Новий навчальний 2020-2021 рік розпочнеться за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання для здобувачів вищої освіти ІІ-VІ курсів з 1 вересня 2020 року; для студентів I-х курсів (та II-х курсів із нормативним терміном навчання) — з 15 вересня 2020 року. При погіршенні епідеміологічної ситуації в регіоні (м. Полтава) навчання буде здійснюватися дистанційно”, – повідомили у виші.

У Полтавській державній аграрній академії студенти 2-4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури зможуть розпочати навчання 1 вересня з 8-ї години. А першокурсників, які зараховані у 2020 році, чекають на заняттях з 8-ї години 15 вересня.

Ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко на обласній серпневій педагогічній конференції повідомив, що цьогоріч новий навчальний рік для студентів області розпочнеться у два етапи.

“У зв’язку з особливими умовами проведення вступної кампанії та згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, новий 2020/2021 навчальний рік у закладах вищої освіти Полтавської області почнеться у два етапи: 1 вересня навчальний процес розпочнеться для здобувачів вищої освіти 2-го, 3-го та 4-го курсів, з 15 вересня – для першокурсників”, – повідомив Володимир Онищенко.

Система Orphus