Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Зведений загін поліцейських Полтавщини відправився в зону проведення ООС

Поліцейські Полтавщини вирушили у зону проведення операції об’єднаних сил на схід держави. Бійці нестимуть службу із забезпечення правопорядку і залучатимуться до виконання бойових завдань, які будуть ставитись командуванням ООС.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Полтавської області.

Провести бійців прийшли керівники поліції Полтавської області, районна влада, волонтери, рідні, друзі та колеги.

Перед присутніми виступив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський:

– Шановні колеги, вирушаючи у відрядження, пам’ятайте, що вдома на вас чекають рідні та близькі, колеги по службі. Тож, повертайтеся живими та здоровими. Виконуючи службові обов’язки, дбайте про власну безпеку та безпеку свої товаришів. Бажаю всім витримки, наснаги та успішно виконати завдання, покладені на вас. Слава Україні!

Окрім того, на ротації були присутні поважні гості: голова Оржицької РДА Роман Сидоренко, який вручив коровай старшому ротації, директор СТОВ “Оржицька” Валентин Несен зі своєю дружиною, керівник апарату Оржицької РДА Лілія Парасоцька, волонтери.

Наостанок, очільник поліції області подякував волонтерам Полтавщини Чопенко Віталіні Володимирівні та Рубайло Ользі Олегівні за постійну підтримку та допомогу поліцейських.

Забезпечувати правопорядок, підтримувати публічну безпеку та захищати права людей на території проведення ООС будуть понад п’ятдесят працівників поліції Полтавщини.

поширити новину: