Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Журнал полтавського вишу включили до переліку фахових видань України

Науковий журнал ПНПУ імені В. Г. Короленка «Біологія та екологія» включено до переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»).

Про це повідомили у пресслужбі ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Вступив у силу наказ МОН України № 886 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 2 липня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України», згідно з яким науковий журнал Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка «Біологія та екологія» включено до переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»).

“Журнал «Біологія та екологія» – один із небагатьох фахових періодичних видань біологічного спрямування в Центральній Україні та чи не єдиний у Полтавському регіоні. Передбачається, що отримання цим виданням статусу розширить можливості українських та закордонних учених-біологів і представників суміжних із біологією наук здійснювати апробацію оригінальних наукових досліджень та стимулюватиме обмін думками й ведення наукових дискусій з актуальних проблем біології та екології”, – йдеться у повідомленні. 

Фото: ПНПУ

Система Orphus