Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський закликає швейцарських інвесторів долучитися до розвитку туристичної галузі в Україні

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що досвід Швейцарії з розвитку туризму та інфраструктури може стати в пригоді Україні, а швейцарські інвестори могли б долучитися до розбудови української туристичної галузі.

Про це повідомили в Офісі Президента.

«Наша країна не надто відкрита світу як країна туристична. Швейцарія має бренд – крім країни якісної інфраструктури, ми всі знаємо великі гірськолижні курорти», – наголосив  Володимир Зеленський під час українсько-швейцарських перемовин.

Президент України переконаний, що наша держава теж має добрі перспективи розвитку туристичної галузі. Він запросив швейцарських інвесторів до участі в цьому процесі.

«В України теж є потенціал, достатньо довгий туристичний сезон, країна велика, поруч сусіди, які з радістю приїжджають. Я хотів би, щоб ваші інвестори, ваш бізнес придивилися до вкладання в інфраструктуру, серед іншого туристичну», – додав він.

Володимир Зеленський також розповів про приватизацію та концесію в Україні.

«Три порти виставлено на продаж, а три – на концесію», – додав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Він також поінформував про розбудову інфраструктури країни. Зокрема, про розвиток за трьома напрямками – пасажирським, вантажним та інфраструктурним, масштабне будівництво й відновлення автомобільних доріг.

«Коли ти бачиш нові флоти, нові поїзди, шість тисяч кілометрів – чотири тисячі державних та дві тисячі муніципальних доріг – це те, що не робилося в таких масштабах, але це лише початок. Ми будемо постійно збільшувати кількість збудованої та відремонтованої інфраструктури».

Президент також розповів про останні ініціативи щодо ситуації на Донбасі.

«Ми полегшили вступ до українських університетів усім дітям, які закінчують школи на окупованих територіях. Ми відбудували міст у Станиці Луганській, щоб швидка допомога могла туди проїхати, і зробили все, щоб на окуповану територію могла пройти місія Червоного Хреста», – констатував він.

Зеленський додав, що через відсутність доступу міжнародних організацій українська влада, на жаль, не знає реальної ситуації із захворюваністю на коронавірус на тимчасово окупованих територіях. Він наголосив на необхідності вирішення питання гуманітарної допомоги українцям, що проживають в окупації. Зокрема, Україна могла б долучитися до забезпечення їх апаратами ШВЛ.

Зеленський наголосив на необхідності продовження шляху реформ:

«Без реформ Україна не зможе рухатися далі. Реформи дуже потрібні. Є плюси у молодої країни: багато зрушень, змін та реформ, щоб зробити країну новою та сучасною».

Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга зі свого боку оцінила зусилля Президента задля встановлення миру в Україні – вона зазначила, що Володимир Зеленський доклав чимало зусиль для закінчення війни.

Нагадаємо, сьогодні відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги, яка перебуває в Україні з першим державним візитом.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus