Ви тут:
Суспільство Україна 

Збройним Силам України передали модернізовані танки «Булат»

Державне підприємство «Завод імені В.О. Малишева» передало Міноборони України чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ «Булат» і таким чином станом на липень 2020 р. виконало 50% державного контракту.

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

“Ми не лише провели заводський ремонт машин, але й встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. Завдяки новій радіостанції та сучасним засобам навігації наші військові зможуть зручніше й оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби”, – розповів гендиректор заводу Василь Крилас.

Відновлені «Булати» успішно пройшли усі необхідні полігонні випробування. Зокрема, бойові машини здолали відстань у 100 кілометрів, продемонструвавши відмінну роботу під час руху, показали гідні результати стрільб та інших полігонних тестувань. Після приймально-здавальних випробувань оновлену техніку передано Міністерству оборони України.

Довідка. БМ «Булат» – основний бойовий танк, який використовується в танкових військах ЗС України. Ця бойова машина – глибока модернізація танка Т-64Б. Протягом останніх чотирьох років на ДП «Завод імені В.О. Малишева» відремонтували після пошкоджень у районі ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні БМ «Булат». Фахівці не тільки відремонтували військову техніку, а й здійснили модернізацію із покращенням тактико-технічних характеристик машини. Зокрема, на них встановили нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також прилади прицілювання та нічного бачення.

Фото: Міноборони

Система Orphus